FAQ

Mohu si změnit uživatelské jméno?

Jasně, že můžeš. Na Veggiezone se totiž přihlašuješ pomocí svého e-mailu, takže uživatelské jméno/přezdívka/nick (vyber si podle sebe) je prostě jen jméno, kterým se představuješ ostatním uživatelům. Po tvé úspěšné registraci dostaneš jméno “Veggie #xxxx”, můžeš si ho nechat nebo změnit, to už záleží na tvém rozhodnutí.

Máte aplikaci?

Zatím ne. I webová verze je stále ve fázi vývoje, takže to bude ještě chvilku trvat. Ale neboj, pracujeme na ní a až bude hotová, najdeš ji jak v App Store, tak v Google Play.

Přidal/a jsem nové místo a chci k němu doplnit další informace. Jde to?

V tuhle chvíli bohužel ne. Editaci místa, ať už uživatelem nebo přímo majitelem, rozhodně plánujeme, dokonce na ní už i pracujeme a blížíme se do finále. Než ale bude hotovo, prosíme o zaslání informací na náš e-mail. Všechna nová místa prochází kontrolou, při které je nyní sami vyplňujeme z oficiálních zdrojů (tj. web, FB či Instagram daného místa). Pokud máš pocit, že z těchto zdrojů nemůžeme získat veškeré informace, nebo požaduješ použití konkrétních fotografií či speciálního popisku, dej nám určitě vědět.

Chci přidat zajímavost. Jsou k tomu nějaká pravidla?

V podstatě by se dalo říct, že nejsou. Zajímavost může být místo se super výhledem na město či okolí, street art, park, les, super tajná zkratka městem, krásné náměstí, nejrůznější památky, lavička s vyrytými milostnými vzkazy, prostě cokoli, co je zajímavé a co by bylo fajn ukázat ostatním. Nepřidávej blbosti a než něco přidáš, nejdřív se mrkni, jestli to tu už není.

Jaký je rozdíl mezi tipem a postem?

Dobrá otázka! Pokud chceš ostatní uživatele upozornit třeba na zajímavou akci, nové jídlo v menu, super slevy, denní specialitu, nový podnik nebo služby, použij přidání tipu. Pokud se chceš podělit o svůj zážitek, dlouhodobou zkušenost, oblíbené jídlo nebo třeba výsledek práce kadeřníka, pak vol přidání postu. Ve zkratce tip = haló, tohle musíte nutně vidět, post = všechno ostatní. 

Můžu se registrovat, i když jsem masožrout?

Ne.

To byl vtip. Jasně, že můžeš, ale než tak učiníš, zeptej se sám/sama sebe, za jakým účelem to chceš udělat. Nezapomeň, že všechny vtipy a poučky o lvech, pralidech, opuštěných ostrovech, brzké smrti, orálním sexu, lidské nadřazenosti apod. už jsme všichni slyšeli asi tak milionkrát, takže pokud je to tenhle účel, nebudeš ani originální ani vítaný/vítaná. Zbytek necháme na tobě.

Checkni se Přidej pin Přidej tip Přidej post Správcovský příspěvek