O Veggiezone

Právě jsi navštívil/a komunitní web pro všechny vegany, vegetariány, reduktariány, vitariány a samozřejmě i pro zvídavé masožrouty, kteří mají upřímný zájem o věc.

Jak to začalo

Celý projekt začal potřebou dvou veganů najít místo na internetu, kde by se člověk cítil dobře, dozvěděl se nejrůznější informace z veggie světa, snadno našel podniky, kde na něho nebudou koukat jak na unuděného šílence s prapodivnou dietou, našel zajímavé akce, přátele, lékaře nebo třeba kadeřnictví…

Naštěstí tihle dva vegani jsou i nadšenými ajťáky, a tak ve svém volném čase začali pracovat na projektu, který všem jejich požadavkům vyhoví.

A jak to vypadá teď

Aktuálně je vše v plenkách, bude to ještě spousta práce, ale plány máme velkolepé! Pokud tedy máš nyní výhrady, chápeme to, ale vydrž. S každou úpravou se přiblížíme k úžasnému výsledku.

Máme i maskota

Maskot projektu je westík Balthazar, chlupatý ďábel v rouše beránčím, který své veganství porušuje pouze na veterině, kde ho vykrmují piškoty. Jako správný vegan, na rozdíl od svých lidských rodičů, žere pravidelně a s nadšením trávu. Miluje ovoce, především oranžové barvy, zeleninu, své granule a dobrůtky, veganské jogurty a touží sežrat v podstatě cokoli, co vidí u rodičů. Má vynikající paměť a prostorovou orientaci, je schopný vás zavést do jakéhokoli ze svých oblíbených podniků. Dokonce i v jiném městě, než ve kterém bydlí. 

A o které podniky jde? Tak například:

Checkni se Přidej pin Přidej tip Přidej post