Pro majitele/pořadatele

Veganské a vegetariánské podniky a místa

Místa do našeho průvodce může přidat jakýkoli uživatel Veggiezone, editovat ho ale prozatím může pouze administrátor. Již se ale pracuje na tom, aby místa mohli upravovat jak uživatelé, tak přímo jejich majitelé.

Až to bude možné, chci spravovat své místo, musím mít nějaký speciální účet?

Kdepak! Prostě se zaregistruj. Použij svůj osobní e-mail a užívej si všech možností Veggiezone jako každý jiný uživatel. Jakmile to bude možné, jednoduše se přes tento účet přihlásíš ke správě místa.

Takhle to bude probíhat…

Správa místa majitelem

Najdi v průvodci dané místo. Pokud tam ještě není, nejdříve ho (jako přihlášený uživatel) přidej a vyčkej na jeho schválení. Poté v jeho detailu klikni na nabídku vedle tlačítka pro hodnocení a vyber možnost Spravovat místo. Má-li místo zadanou kontaktní e-mailovou adresu, bude na ni zaslán e-mail, přes který nám potvrdíš, že jsi opravdu majitelem. V případě, že ji nemá, kontaktuj nás a vše s tebou vyřešíme.

Jakmile bude jasné, že jsi majitelem, automaticky se vytvoří správcovský účet místa, který se propojí s tvým osobním účtem. Správcovské účty snadno najdeš ve svém nastavení, kde je můžeš kdykoli odpojit.

Pro editaci místa se pak jednoduše přepneš na správcovský účet a změníš vše potřebné.

Mohu pod jménem místa přidávat i tipy?

Ano, můžeš. Ve formuláři pro přidání tipu, postu, ale i pinu budeš mít možnost vybrat si, přes jaký účet chceš příspěvek zveřejnit.

Mohu spravovat více míst?

Ano. Pokud budeš mít například více poboček, vytvoříš si takto správcovství u každé z nich.

 

Veganské a vegetariánské akce

V budoucnu plánujeme na Veggiezone spustit i kalendář akcí, kde uživatelé najdou festivaly, společné večeře, pikniky nebo třeba workshopy. Jakmile tuto službu zprovozníme, najdeš tu i informace pro pořadatele, jak akci přidat a spravovat.

Checkni se Přidej pin Přidej tip Přidej post