Pro majitele/pořadatele

Správa veganských a vegetariánských podniků a míst

Chci spravovat své místo, musím mít nějaký speciální účet?

Kdepak! Prostě se zaregistruj. Použij svůj osobní e-mail a užívej si všech možností Veggiezone. Jako registrovaný uživatel se pak snadno přihlásíš ke správě vybraného místa.

Chci do průvodce přidat svůj podnik. Jak na to?

Místa do průvodce může přidat jakýkoli registrovaný uživatel Veggiezone. Odkaz na formulář najdeš v uživatelském menu (zelené vpravo nahoře) nebo v patičce. Pro vytvoření místa stačí zadat název místa, adresu a vybrat vhodnou kategorii. A malý tip, pokud je místo na Google Maps, do pole pro adresu zadej jeho název. Automaticky se tak při jeho vytvoření vyplní všechny údaje, které Google nabízí.

Jsou nějaká pravidla pro přidávání míst?

Obecně platí, že lze přidávat pouze místa, která mají alespoň minimální vegetariánskou nabídku. (Spokojený zákazník může přidat i podnik, kde nechybí ochota připravit speciální jídlo, přestože ve stálé nabídce žádné není. Majitele ale prosíme, aby přidali podnik pouze, pokud si u nich zákazník vybere přímo v menu.) Zajímavosti a komunitní zahrady tuto podmínku splňovat nemusí. V případě květinářství přidej pouze ta v co největší míře lokální, férová a ekologická. Do farem pak patří záchranné azyly, farmy a útulky, které sdílí myšlenku ochrany všech zvířat, nikoli pouze tzv. domácích mazlíčků. U lékařů je zase důležitý pozitivní postoj k vegetariánským a veganským pacientům.

Jak se mohu stát správcem místa?

Najdi v průvodci dané místo. Poté v jeho detailu klikni na nabídku vedle tlačítka pro hodnocení a vyber možnost Správa místa. Má-li místo zadanou kontaktní e-mailovou adresu, bude na ni zaslán e-mail, přes který nám potvrdíš, že jsi opravdu majitelem či pověřenou osobou. V případě, že ji nemá, kontaktuj nás a vše s tebou vyřešíme.

Po potvrzení se tvůj osobní účet propojí s účtem daného místa.

V čem se liší správa od editace místa ostatními uživateli?

V detailu místa je pro tebe připravené speciální menu pro správce. Přes něj se veškeré tvé úpravy projeví okamžitě, na rozdíl od ostatních uživatelů nečekáš na schválení administrátorem. Navíc v galerii můžeš měnit pořadí fotografií, a to velmi snadno - pouhým přetažením.

Jsou nějaká pravidla pro úpravy, které u místa udělám?

Při vyplňování místa především pamatuj na to, že je Veggiezone určena pro vegany, vegetariány a reduktariány. Steakem v galerii nebo popiskem o nejlepších hovězích burgerech je nejspíš moc nenadchneš. Pokud je tvůj podnik pouze veggie friendly, snaž se takovým věcem vyhnout. Nemáš-li například žádnou fotografii, na které by nebyla pouze veggie nabídka, vyber ty, kde maso a jiné živočišné produkty nehrají hlavní roli. V atributech pak vybírej pouze služby a nabídky, které tvůj podnik nabízí i veggie zákazníkům. Například, pokud nabízíš denní menu, ve kterém je na rozdíl od stálého všechno s masem, nepřidávej tento atribut ke svému místu.

Mohu pod jménem místa přidávat i tipy?

Ano, můžeš. Ve formuláři pro přidání tipu, postu, ale i pinu máš možnost vybrat si, přes jaký účet chceš příspěvek zveřejnit. Přidat tip nebo post lze i přímo z menu pro správce v detailu místa.

Mohu spravovat více míst?

Ano. Pokud budeš mít například více poboček, vytvoříš si takto správcovství u každé z nich.

Najdu někde snadno místa, která spravuji?

Ano. V uživatelském menu hledej položku Správa míst.

Už nechci nebo nemohu být správcem místa. Co s tím?

V tom případě zamiř do nastavení. V části Účty a hesla najdeš seznam všech účtů, které máš právo spravovat. Vyber účet daného místa a klikni na Odpojit.

 

Veganské a vegetariánské akce

V budoucnu plánujeme na Veggiezone spustit i kalendář akcí, kde uživatelé najdou festivaly, společné večeře, pikniky nebo třeba workshopy. Jakmile tuto službu zprovozníme, najdeš tu i informace pro pořadatele, jak akci přidat a spravovat.

Checkni se Přidej pin Přidej tip Přidej post